ما به شما مشاوره می‌دهیم که بتوانید متناسب با سن، شرایط جسمانی و نیاز خود ورزش کنید در واقع حضور در این باشگاه نیاز به هیچگونه پیش‌زمینه یا آمادگی قبلی ندارد.

با توجه به برنامه و مشاوره رایگان مربی  با پرداخت 1 حق عضویت همزمان از 2مربی در 3 رشته ورزشی بهرمند شوید.

کلاس‌ آمادگی جسمانی (فانکشنال فیتنس)

این دوره آموزشی بر اساس جدیدترین متدهای تمرینات آمادگی جسمانی، بصورت ترکیبی از دو رشته کراس‌فیت و کلیستنیکس برگزار می‌شود و از سطح آماتور تا حرفه ای،با نظارت مستقیم مربی، تمرین داده می‌شوند.

کلاس آموزش پارکور

 متد آموزشی ما بر اساس استاندارد‌های فدراسیون جهانی و تجربه بیش از 10 سال آموزش پارکور زیرنظر مربی بین‌المللی این رشته طراحی شده است  تا هنرجویان از ابتدایی ترین حرکات تا پیچیده ترین حرکات پارکور را با استفاده از تجهیزات تخصصی این رشته آموزش ‌ببینند.

برنامه کلاس ها:

در هر سانس همزمان در 2 فضای سرپوشیده و روباز، کلاس فانکشنال فیتنس (کراس‌فیت، کلیستنیکس) و کلاس پارکور (مقدماتی،نیمه حرفه ای) برگزار می‌شود.

کلاس های پارکور

روزهای زوج
۱۹ الی ۲۰:۳۰

روزهای فرد
۱۶:۳۰ الی ۱۸

کلاس های فانکشنال فیتنس

روزهای زوج
۱۶:۳۰ ال ۱۸
۲۱ الی ۲۲:۳۰

روزهای فرد
۹:۳۰ الی ۱۱
۱۹ الی ۲۰:۳۰

 

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09126475497

سوالات متداول

چقدر زمان میبره یاد بگیریم؟

دوره عمومی ما به صورت میانگین 2 الی 4 ماه زمان می‌برد. رکورد اتمام این دوره 2 هفته بوده است اما کسانی بوده اند که با اضافه وزن زیاد شروع کرده‌اند و بعد از یک سال دوره را به اتمام رسانده اند.
به طور کلی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد مثل استعداد،آمادگی جسمانی، سابقه ورزشی،تغذیه و استمرار و…

در ابتدا در دوره عمومی چه چیزهایی یاد میگیریم؟

دوره عمومی ما شامل تمرینات آمادگی جسمانی پایه، حرکات پایه پارکور(انواع پرش، انواع فرود، انواع غلت، انواع شیرجه)، حرکات مخصوص گذر از موانع و پنج حرکت نمایشی(انواع پشتک و وارو)

کلاس‌ها از کی شروع میشه؟

کارت عضویت شما از هر تاریخی که ثبت نام کنید به مدت 1 ماه اعتبار خواهد داشت. مربیان ما بر اساس نیاز هنرجویان تمرینات را دسته بندی می‌کنند و نیازی نیست همه افراد همزمان در یک تاریخ ثبت نام کنند.

مدارک خاصی نیاز داره؟

خیر. فقط زمانی که فرم بیمه را در سایت فدراسیون پر می‌کنید اطلاعات شناسایی شما پرسیده می‌شود.

منم می‌تونم بیام؟ (اضافه وزن دارم) (تا حالا ورزش نکرده‌ام)

هنرجویان از ابتدایی ترین سطح آمادگی جسمانی تا حرفه ای ترین ورزشکاران می‌توانند در این تمرینات بدون نیاز به هیچگونه پیش‌زمینه یا آمادگی قبلی شرکت کنند.

محدودیت سنی داره؟

ما به شما مشاوره می‌دهیم که بتوانید متناسب با سن (10 تا 40 سال)، شرایط جسمانی و نیاز خود ورزش کنید.