باشگاه ورزشی افروز

باشگاه بانوان
باشگاه بانوان

برگزاری کننده کلاس های ايروبيك ، پيلاتس ، زومبا ، تي اريكس ، كراس فيت ، بادي بالانس ، ژيمناستيك ريتميك . برای داشتن اندامی متناسب و ورزیده با باشگاه افروز مراجعه کنید.

تماس بگیرید

باشگاه بانوان

باشگاه ورزشي افروز

برای داشتن اندامی متناسب و ورزیده با باشگاه افروز مراجعه کنید.

برگزاری کننده کلاس های ايروبيك ، پيلاتس ، زومبا ، تي اريكس ، كراس فيت ، بادي بالانس ، ژيمناستيك ريتميك و دیگر کلاس های ورزشی .

برای اطلاع از برنامه کلاس ها با شماره باشگاه تماس حاصل فرمایید.

تلفن : 44664322 – 09121767558

درباره باشگاه ورزشی افروز

باشگاه ورزشی افروز یکی از باشگاه های مدرن اکباتان می باشد که دارای ورزش های متنوعی است . ورزش هایی نظیر ایروبیک ، پیلاتس ، تی آر ایکس و .. که برای تناسب اندام  و همچنین سلامتی شما بسیار مفید هستند و یک تفریح شاد هم به حساب می آیند. در باشگاه ورزشی افروز شما هم سلامتی و هم تفریح را با هم تجربه میکنید  و یک روز شاد خواهید داشت.

مدیران ، مربیان و کارکنان باشگاه ورزشی افروز با صداقت و پشتکار و رعایت اخلاق حرفه ای ، در کمال احترام برای هر چه بهتر ارائه خدمات به شما عزیزان تلاش میکنند.

باشگاه ورزشی افروز دارای امکانات و تجهیزات مدرن و با کیفیتی است که نقش بسزایی در روند فعالیت ورزشی شما دارد و تمامی امکانات مد نظرتان ، برای شما عزیزان مهیا است.

اگر میخواهید سلامتی و ورزش را در یکی از باشگاه های خوب تجربه کنید ، سری به باشگاه ورزشی افروز بزنید ،  برای رسیدن به این باشگاه باید به سمت اکباتان آمده ، در فاز یک ، بلوک c2 ، باشگاه ورزشی افروز را پیدا خواهید کرد