لوسی رومبرگ

در این مقاله قصد داریم مطالبی درباره لوسی رومبرگ با تصویر و ویدیو برای شما به اشتراک بگذاربم.
برای دیدن بهترین فیلم های لوسی رومبرگ به انتهای همین صفحه مراجعه کنید.

لوسی رومبرگ

متولد 23 ژوئن 1981
محل تولد: کلورادو آمریکا

فیلم های لوسی رومبرگ

به جرات می‌توان گفت لوسی یکی از حرفه‌ای ترین بدلکاران زن هالیوود است او در فیلم‌های بسیاری همچون :
Zombieland (2009) – The Conjuring (2013) – and Divergent (2014 و همچنین بعنوان بدلکار اصلی ملیسا مک‌کارتنی در بسیار از فیلم‌های او مثل including  Identity Thief (2013) – Spy (2015) – The Boss  (2016) – and Ghostbusters reboot (2016) – and for Annalise Basso in Captain Fantastic (2016) – and Kelsey Chow in Run (2013  هنرنمایی کرده است.
او تا بحال بارها برای بهترین بدلکار زن در رشته‌های مختلف در مراسم the Taurus World Stunt Awards نامزد شده است که برای فیلم Identity Thief (2013) توانست این جایزه را دریافت کند.

درباره لوسی رومبرگ

لوسی همچنین یکی از صاحبان برند Tempest Freerunning است که یک برند آکادمی و سبک زندگی در زمینه پارکور می‌باشد.
لوسی در یک خانواده ورزشکار بزرگ شده است پدر او یک تنیسور حرفه‌ای و مادر او سوارکار مسابقه‌ای بود همچنین برادر لوسی نیزبه حرفه بدلکاری می‌پردازد.
لوسی رومبرگ در دانشگاه تگزاس در رشته حرکت‌شناسی فارغ‌التحصیل شده است او در دانشگاه قهرمان ژیمیناستیک کشور شد که برای او بورسیه تحصیلی به ارمغان آورد و همچنین در تیم فوتبال کالج بازی می‌کرد و به تمرینات فری‌رانینگ خود نیز ادامه می‌داد.
لوسی یکی از اعضای اصلی انجمن بدلکاران زن آمریکا شناخته می‌شود از دیگر کارهای او می‌توان : Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull, Changeling, Walk Hard: The Dewey Cox Story.
در سال 2016 رومبرگ فیلمی بنام زیبایی حقیقی ساخت که داستان سختی‌های خودش و مبارزاتش با بیماری بولیمیا در طول سالهای زندگی‌اش بود.
در حقیقت رومبرگ اولین بار در سال 2008 از طرف گروه Tempest برای تمرین دعوت شد در واقع او تا سال 2017 تنها زنی بود که در تیم تمرین می‌کرد. همچنین در سال 2009 او اولین زنی بود که در مسابقات ردبول آرت آو موشن به رقابت پرداخت و رکورد 11 قهرمانی را تا به امروز برای خود ثبت کرده است.
اولین تجربه حرفه‌ای لوسی بعنوان بدلکار در فیلم Everybody Hates Chris و بعنوان کمک بدلکار برای کشیدن طناب و نگه داشتن تشک‌ها بود.در واقع او به پیروی از صحبت‌های یکی از هم‌تیمی هایش در تیم ژیمیناستیک کالج قانع شد که به هالیوود برود و حرفه بدلکاری را پیش بگیرد.و در همین زمان بود که استعداد پارکور او شکوفا شد و در 8 مسابقه فری‌رانینگ در قسمت زنان قهرمان شده است.

او در رابطه با دیدگاهش نسبت به پارکور اینطور می‌گوید

برای من پارکور به معنی هنر حرکت دادن بدن است این ورزش بسیار رها و در عین حال چالش‌برانگیز است.هیچ قانون هیچ درست و غلطی وجود ندارد شما اصول اولیه را یاد می‌گیرید و پس از آن هر ترکیبی که دوست دارید را پیاده می‌کنید من هر روز درس می‌دهم حتی اگر می‌توانستم در باشگاه می‌خوابیدم اگر در کاری خوب هستید باید تا جایی که می‌توانید همیشه و همیشه آن را انجام دهید.فری‌رانینگ شاید سخت بنظر بیاید و نیاز به تلاش و اشتیاق فراوان داشته باشد شاید بنظر بقیه پرت شدن روی بتن دردناک باشد اما این زندگی من است و من عاشق این کار هستم.
کلیپ پارکور از سیدنی اولسن
برای دیدن کلیپ کلیک کنید

کلیپ پارکور از لوسی رومبرگ