اریک موخامتشین

در این مقاله قصد داریم مطالبی درباره اریک موخامتشین با تصویر و ویدیو برای شما به اشتراک بگذاربم.
برای دیدن بهترین فیلم های اریک موخامتشین به انتهای همین صفحه مراجعه کنید.

درباره اریک

Erik Mukhametshin

اریک موخامتشین

Samarkand (Uzbekistan)

سمرقند، ازبکستان

born on the 2nd of April, 1990

متولد: 13 فروردین 1369

اریک در ازبکستان به دنیا آمده اما از سن 3 سالگی با رشته جودو در روسیه ورزش را شروع کرده و به گفته خودش از همان سن به حرکات نمایشی این رشته علاقه زیادی نشان داده است. او از سن 9 سالگی به رشته شیرجه و ژیمناستیک روی آورده و پایه حرکات نمایشی خود را در سن 11، 12 سالگی در این دو رشته قوی کرده است.

اریک چگونه با پارکور آشنا شد

اریک در مصاحبه خود با شبکه Mtv  می‌گوید: من از بچگی عاشق فیلم‌های جکی چان بوده‌ام و با دیدن فیلم یاماکاسی با ورزش پارکور آشنا شدم و شروع به ترکیب کردن حرکات جودو، ژیمناستیک، شیرجه و برک دنس با حرکات پارکور کرده‌ام.

همه چیز در باره لاغری و کاهش وزن

اگر از حرف‌هایم متوجه شده باشید برایم خیلی تفاوتی ندارد که به اسم چه رشته‌ای تمرین کنم و بیشتر مشغول اجرای حرکات نمایشی هستم.

 سال 2010 برای اریک یک سال طلایی بود او با انتشار چند کلیپ جنجالی به سبک فیری رانینگ سر و صدای زیادی کرد. او یکی از اولین کسانی بود که حرکات چرخشی فیری رانینگ (flip)  را با چرخش هایی بیشتر از یک دور (دو دور و سه دور پشتک) متحول کرد و تاثیر زیادی بر رشته پارکور گذاشت. در واقع او جو این رشته را به سمت دیدگاه نمایشی و سرگرمی هدایت کرد.

 در این سالها او در مسابقات زیادی مقام آورده، اما در مسابقات پارکور معتبر جهانی می‌شود از redbull art of motion 2009  نام برد که در بخش بهترین حرکت (best trick)  مقام اول و در سال 2018 در مسابقات جهانی  wfpf در ترکیه مقام اول بخش اصلی مسابقه را کسب کرده است.

فیلم‌هایی که اریک در آن ها نقش داشته است

Tom Clancy jack ryan 2018

Gringo 2018

Whatchmen 2009

Never go back 2016

Doctor who 2008

کلیپ پارکور از اریک